Esans Sayfası /

Dünya markalarının parfüm esanslarını buradan bulabilirsiniz...

Esans sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve parfüm esansı konusunda uzman kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve performanslı esansları doğru formülasyon ile sizlere sunmaktadır. Fransa’nın önde gelen firmalarından Argeville Fragrance’den ithal ettiğimiz parfüm esansları İFRA standartlarına uygun olup, ürün içerik ve performans anlamında dünya standartlarında bir üründür.

Özellikle parfüm sektörü için özel hazırlanan ürünler ithal etmekteyiz. Kaliteyi uygun fiyata sunmak, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizle yanınızda olmak bizim işimiz. Parfüm esansları müşterilerine en iyi kalite ve en iyi fiyatları sunmaktadır. Firmamiz ithal esans çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, her türlü ihtiyacı ve beklentiyi karşılamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlığını her şeyden önde tutan firmamız sizlere sürekli aynı kalitede ürün ve hizmet vermektedir. Yüzlerce koku çeşidinin yer aldığı esanslarımızla, dileğiniz parfümü yapmak ve düşlediğiniz kokuya kavuşmak sizlerin hayal dünyasına kalmıştır.

Parfüm Esansları

esans - parfüm

Parfüm Esansı

Oto Kokusu Esansı

Oto Kokusu Esansı

Bambu Esansları, Bambu çubuk parfüm esanslar

Oda kokusu esansları

Esans Mum, mum esansları

Mum Esansları

Esans Ailesi
parfüm esansı, floral esans

FLORAL ESANS

Floral Notları

Kadınsı kokuların en başında gelir. Çiçeğin tazeliğini, sadeliği, güzelliği ve çekiciliğinin kadın teninde ki inanılmaz uyumudur.

parfüm esansı, soft floral esans

SOFT FLORAL ESANS

Floral Notları

Aldehit ve narin çiçeğin yumuşak evliliğidir. Tek başına hoş bir kokuya sahip olmayan aldehitler gül ile birleştiğinde muhteşem bir esans elde edilmektedir.

parfüm esansı, oriental esans

FLORAL ORIENTAL ESANS

Floral / Oriental Notları

Taze ve baştan çıkarıcı aromalara sahiptirler. Floral oriental esanslar kadının zindelik kokusudur ve günün her saatinde teninizde olmasından mutlu olacağınız kokulardır.

parfüm esansı, soft oriental esans

SOFT ORIENTAL ESANS

Oriental Notları

Oryantal kokuların baskın kokusunun çiçek kokularıyla yumuşatılmasıyla oluşan kokulardır. İçinde baharat, kehribar ve çiçek esansları barındırır.


parfüm esans, oriental esans

ORIENTAL ESANS

Oriental Notaları

Bu gruptaki parfüm esanslar egzotik esanslar denebilir. Genellikle ağır karışımlardan oluşurlar. Sofistike ve kadınsı kokular denince akla ilk gelen koku ailesidir. Hem gece hem de gündüz kullanım için gayet uygundur.

parfüm esans, woody orienatl esans

WOODY ORIENTAL ESANS

Woody / Oriental Notları

Sandal ağacı ve paçuli ile zenginleştirilmiş güçlü bir esansdır. Bu koku ailesinde oryantal etkisi daha belirgindir. Bu belirginliği ashap notalar dengeler.

parfüm esans, woody esans

WOODS ESANS

Woody Notları

Son zamanların en gözde kokularıdır. Lavanta, meşe yosunu, paçuli, narenciye notaları bulunmaktadır. Doğayı sevenler için doğru tercihtir.

parfüm esans, mossy woods esans

MOSSY WOODS ESANS

Woody Notları

Yosunlu ve odunsu esanslardır. Lavanta, meşe yosunu, paçuli ve narenciye notaları bulunmaktadır. Doğayı sevenler için en doğru seçimdir.

parfüm esansları, dry woods esans

DRY WOODS ESANS

Woody Notları

Bu esanslar sidir, tütün ve yanmış odun, yabani ardıç yağı, bal gibi notlar kullanılır. Eskiden deri ailesindakı esanslar male kokulardı. Ğünümüzde female esanslar içinde kullanılmaya başladı.

parfüm esansları, citrus esans

CITRUS ESANS

Fresh Notları

Limon kabuğu, mandalina, bergamot, portakal ve greyfurt gibi keskin aromalı esanslardır. Ferah koku isteyenlerin vazgeçilmezidir.

parfüm esansları, water esans

WATER ESANS

Fresh Notları

1990 yılında yaratılan yumuşak deniz meltemlerinin temizliğin kokusudur. Odunsu kokuları canlandırmak için vurgu olarak kullanılan esanslardır.

ankara esans, green esans

GREEN ESANS

Fresh Notları

Yeşil koku taze kesilmiş çimen ve mor yaprakların keskin kokusunu en güzel hissedebileceğiniz esans ailesidir. Tazeliği ve gençliği ifade eder.